Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

Документи відділу з питань архітектури

РІШЕННЯ ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ АРХІТЕКТУРИ

НАКАЗИ ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ АРХІТЕКТУРИ

РЕЄСТРИ ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ АРХІТЕКТУРИ

 

Містобудівна документація

 

    Img 1252 — копияВідділ з питань архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю Білківської сільської ради утворений Білківською сільською радою для реалізації завдань місцевого самоврядування у галузі будівництва на території громади, є уповноваженим органом містобудування та архітектури відповідно до Закону та виконавчим органом з питань державного архітектурно-будівельного контролю. Затверджена штатна чисельність відділу у  2022 році становила три штатні одиниці. Фактично у 2022 році було заповнено одну штатну одиницю.

У 2022 році відділом створено у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва 33 документи та надано, відповідно, стільки ж адміністративних послуг забудовникам, мешканцям територіальної громад, зокрема:

5  комплектів містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки,

6 інформаційних листів про те, що  містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки не надаються,

10 будівельних паспортів,

12 витягів з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес.

Крім цього, видано 17 витягів з містобудівної документації.

У 2022 році відділом підготовлено та опубліковано на сайті сільської ради 6 аналітичних звітів з моніторингу містобудівної документації, генеральних планів  сіл Білки, Вел. Раковець, Імстичово, Луково, Мал. Раковець та Заболотне.

У 2022 році відділом  разом з іншими підрозділами сільської ради завершено навчання, яке  проводилося за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». За результатами моніторингу виконано аудит земельних ділянок, наданих у оренду.

У 2022 році відділ взяв участь у семінарі тренінгу, який проводився за Проектом USAID «Говерла» за темою «Процедурні та методичні рішення реалізації підготовчого етапу розроблення комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади». Крім цього, відділом прийнято участь у більшості онлайн-семінарах на тематику містобудування та у всіх колегіях, які проводило управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації. Зауважень до роботи відділу від структурних підрозділів облдержадміністрації, яким підзвітний відділ згідно Закону, не надходило.

Крім зазначеного, у 2022 році за окремими дорученнями сільського голови відділом проводилася робота з інших питань, зокрема,

  • обстежено приміщення для влаштування найпростіших укриттів для забезпечення роботи в умовах воєнного стану усіх закладів шкільної та дошкільної освіти, а також Білківського технічного ліцею.
  • обстежено будівлі та надано пропозиції щодо влаштування прихистків для внутрішньо переміщених осіб.

Сформовано матеріальний резерв для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

Розглянуто більше 100 листів, які надійшли з обласної військової адміністрації, інших організацій та установ, за результатами розгляду яких вживалися відповідні заходи реагування та підготовлено відповідні відповіді та аналітичні довідки.

Із Старим Новим роком! Разом до перемоги!

Володимир Штумф,

начальник відділу з питань архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю сільради

 

 

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2021-11-12-001539-c)

 

1

Назва предмета закупівлі

ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» – «Реконструкція будинку культури під Культурно-мистецький спортивний центр Івана Фірцака-Кротона у с.Білки» (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)

2

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб Білківської сільської ради та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації. Робочий проєкт «Реконструкція будинку культури під Культурно-мистецький спортивний центр Івана Фірцака-Кротона у с.Білки» розроблений ФОП “КОРОЛЬ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ” відповідно до Договору на розробку ПКД№567-21 від 01.10.2021 р.. Передбачено виконання робіт з реконструкції будівлі зі зміною цільового призначення,

3

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» та затвердженого Експертного звіту№37313 від 09.11.2021 р. щодо розгляду проектної документації за робочим проектом «Реконструкція будинку культури під Культурно-мистецький спортивний центр Івана Фірцака-Кротона у с.Білки». Експертиза проведена ТОВ «Експертиза МВК»

 

 

 

 

 

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528
опитуваннятреба

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1