Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

Документи відділу з питань архітектури

ЦІКАВИНКИ ІМСТИЧОВА

Неподалік від палацу Довгаїв, траса СваляваХуст повертає на схід, в напрямку села Липецька Поляна, а до Іршави веде інший шлях, на південний захід, через село Приборжавське. Далі, за селом Луково, повертаємо наліво на міст через Боржаву, щоб потрапити до сусіднього села Імстичова Іршавського району Закарпатської області. Перша письмова згадка про це село сягає 1351 року, коли воно ще називалось Містичево. Населення Імстичова майже три тисячі чоловік.

Імстичово – село екзорцистів

Серед історичних пам’яток тут збереглись кам’яні келії монастиря отців Василіан (товщина стін майже один метр) з глибокими підвалами і Михайлівською церквою (XVIIII століття) в стилі бароко, з розписами тієї ж епохи. За переказами, землю для монастиря надав місцевий багатій Іван Зейкан, який пізніше і сам постригся в монахи.

За легендою свою нинішню назву село отримало завдяки монастирю: тут здавна практикували екзорцизм (вигнання злих духів), «відімщали» духам. З часом перша назва села Містичево трансформувалась в Імстичово.

В селі Імстичово є три церкви, які в народі називають нижня, середня і верхня. Нижню присвячено Різдву Святої Богородиці (кінець XVIII ст.). Верхня – це вищезгадана Михайлівська церква в монастирі. Згодом громада села вирішила збудувати третю церкву і обрала для цього місце посередині між верхньою і нижньою церквами. Саме тому цю церкву назвали середня.

На околиці села зберегся старий, але досі діючий дерев’яний водяний млин, який спорудили ще в кінці XIX – на початку XX століття.

Найбільше ж приваблює туристів монастир отців Василіан, який з 1994 року перебуває в реєстрі пам’яток архітектури та містобудування України національного значення.

Детальніше за посиланням: https://go-to.rest/location/transcarpathia/imstychovo/

 

https://bilkigr.gov.ua/rishennya-viddilu-z-pytan-arhitektury/

https://bilkigr.gov.ua/nakazy-viddilu-z-pytan-arhitektury/

https://bilkigr.gov.ua/reyestry-viddilu-z-pytan-arhitektury/

 

https://bilkigr.gov.ua/mistobudivna-dokumentatsiya/

 

  Img 1252 — копия Відділ з питань архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю Білківської сільської ради утворений Білківською сільською радою для реалізації завдань місцевого самоврядування у галузі будівництва на території громади, є уповноваженим органом містобудування та архітектури відповідно до Закону про Архітектурну діяльність та виконавчим органом з питань державного архітектурно-будівельного контролю. До компетенції відділу, також, належить розгляд питань з ведення адресного господарства, розміщення зовнішньої реклами та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Затверджена штатна чисельність відділу у  2023 році становила три штатні одиниці. Фактично у 2023 році було заповнено одну штатну одиницю.

У 2023 році відділом створено у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва 40 документи та надано, відповідно, стільки ж адміністративних послуг забудовникам, мешканцям територіальної громад, зокрема:

8  комплектів містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, та 2 відмови у наданні містобудівних умов,

4 інформаційних листів про те, що  містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки не надаються,

10 будівельних паспортів,

1 паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності,

15 витягів з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес.

Крім цього, видано 2 витяги з містобудівної документації. Розглянуто 59 звернень  у тому числі 12 на усному прийомі громадян, за результатами , яких підготовлено письмові відповіді та надано відповідні консультації.

У 2023 році відділом підготовлено 6 аналітичних звітів з моніторингу містобудівної документації, генеральних планів  сіл Білки, Вел. Раковець, Заболотне, Імстичово, Луково та Мал. Раковець. Організовано роботи з

виготовлення цифрового знімання у масштабі 1:10 000, для розробки проекту Комплексного плану розвитку території територіальної громади.

У 2023 році відділом  разом з іншими підрозділами сільської ради завершено навчання, яке  проводилося за підтримки Міжнародної організації з міграції МОМ. З а результатами навчання та фінансової підтримки Західно-українського ресурсного центру на території сільської ради реалізовано  проект «Цей сон, цей «сон» – Білківська ТГ» загальноє вартістю 443,640 тис. грн.

У 2023 році відділ взяв участь у семінарі тренінгу, який проводився за Проектом USAID «Говерла» за темою «Процедурні та методичні рішення реалізації підготовчого етапу розроблення комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади», та усіх тематичних семінарах на  яких розглядалися питання стратегічного планування територіальних громад. За участі відділу у звітньому періоді з дотриманням усіх процедур, передбачених чинним законодавством, розроблено Стратегію розвитку Білківської сільської територіальної громади до 2027 року та План заходів з її реалізації.

         У 2023 році за співпраці з Проектом «U-LEAD з Європою» відділ було залучено для співдоповіді з питання використання передових технологій та програмного продукту QGIS.

Крім цього, відділом прийнято участь у більшості онлайн-семінарах на тематику містобудування та у всіх колегіях, які проводило управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації. Зауважень до роботи відділу від структурних підрозділів облдержадміністрації, яким підзвітний відділ згідно Закону, не надходило.

Крім зазначеного, у 2023 році за окремими дорученнями сільського голови відділом проводилася робота з інших питань, зокрема,

  • обстежено приміщення для влаштування найпростіших укриттів для забезпечення роботи в умовах воєнного стану усіх закладів шкільної та дошкільної освіти, а також Білківського технічного ліцею.
  • обстежено будівлі та надано пропозиції щодо влаштування прихистків для внутрішньо переміщених осіб. Розроблено проектну документацію для влаштування шелтеру на 28 місць у с. Імстичово. Ремонтні роботи на об’єкті виконано за благодійні кошти міжнародної організації ZOA. Обладнання надала благодійна організація Червоний Хрест.
  • виконано огляд усіх мостів комунальної власності, складено перелік мостів. Для одного моста організовано робот з обстеження моста, для чого була залучена проектна організація, м. Львім, з відповідним досвідом роботи та ліцензією.
  • сформовано матеріальний резерв для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.
  • організовано роботу консультаційних центрів на базі старостинських округів.
  • розглянуто 6 звернень громадян, які надійшли на адресу сільської ради.

Розглянуто більше 100 листів, які надійшли з обласної військової адміністрації, інших організацій та установ, за результатами розгляду яких вживалися відповідні заходи реагування, підготовлено відповіді та аналітичні довідки.

 

Начальник відділу з питань

архітектури та державного

архітектурно-будівельного контролю                                          В.Ф. Штумф

 

    Img 1252 — копияВідділ з питань архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю Білківської сільської ради утворений Білківською сільською радою для реалізації завдань місцевого самоврядування у галузі будівництва на території громади, є уповноваженим органом містобудування та архітектури відповідно до Закону та виконавчим органом з питань державного архітектурно-будівельного контролю. Затверджена штатна чисельність відділу у  2022 році становила три штатні одиниці. Фактично у 2022 році було заповнено одну штатну одиницю.

У 2022 році відділом створено у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва 33 документи та надано, відповідно, стільки ж адміністративних послуг забудовникам, мешканцям територіальної громад, зокрема:

5  комплектів містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки,

6 інформаційних листів про те, що  містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки не надаються,

10 будівельних паспортів,

12 витягів з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес.

Крім цього, видано 17 витягів з містобудівної документації.

У 2022 році відділом підготовлено та опубліковано на сайті сільської ради 6 аналітичних звітів з моніторингу містобудівної документації, генеральних планів  сіл Білки, Вел. Раковець, Імстичово, Луково, Мал. Раковець та Заболотне.

У 2022 році відділом  разом з іншими підрозділами сільської ради завершено навчання, яке  проводилося за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». За результатами моніторингу виконано аудит земельних ділянок, наданих у оренду.

У 2022 році відділ взяв участь у семінарі тренінгу, який проводився за Проектом USAID «Говерла» за темою «Процедурні та методичні рішення реалізації підготовчого етапу розроблення комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади». Крім цього, відділом прийнято участь у більшості онлайн-семінарах на тематику містобудування та у всіх колегіях, які проводило управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації. Зауважень до роботи відділу від структурних підрозділів облдержадміністрації, яким підзвітний відділ згідно Закону, не надходило.

Крім зазначеного, у 2022 році за окремими дорученнями сільського голови відділом проводилася робота з інших питань, зокрема,

  • обстежено приміщення для влаштування найпростіших укриттів для забезпечення роботи в умовах воєнного стану усіх закладів шкільної та дошкільної освіти, а також Білківського технічного ліцею.
  • обстежено будівлі та надано пропозиції щодо влаштування прихистків для внутрішньо переміщених осіб.

Сформовано матеріальний резерв для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

Розглянуто більше 100 листів, які надійшли з обласної військової адміністрації, інших організацій та установ, за результатами розгляду яких вживалися відповідні заходи реагування та підготовлено відповідні відповіді та аналітичні довідки.

Із Старим Новим роком! Разом до перемоги!

Володимир Штумф,

начальник відділу з питань архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю сільради

 

 

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2021-11-12-001539-c)

 

1

Назва предмета закупівлі

ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» – «Реконструкція будинку культури під Культурно-мистецький спортивний центр Івана Фірцака-Кротона у с.Білки» (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)

2

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб Білківської сільської ради та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації. Робочий проєкт «Реконструкція будинку культури під Культурно-мистецький спортивний центр Івана Фірцака-Кротона у с.Білки» розроблений ФОП “КОРОЛЬ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ” відповідно до Договору на розробку ПКД№567-21 від 01.10.2021 р.. Передбачено виконання робіт з реконструкції будівлі зі зміною цільового призначення,

3

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» та затвердженого Експертного звіту№37313 від 09.11.2021 р. щодо розгляду проектної документації за робочим проектом «Реконструкція будинку культури під Культурно-мистецький спортивний центр Івана Фірцака-Кротона у с.Білки». Експертиза проведена ТОВ «Експертиза МВК»

 

 

 

 

 

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528
опитуваннятреба

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1