Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

Протидія домашньому насильству

ВИРОБИЛИ СПІЛЬНИЙ АЛГОРИТМ ДІЙ

    В рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся круглий стіл. У ньому взяли участь заступник сільського голови Михайло Янтолик, начальниця відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту сільради Ірина Паньканинець, начальниця відділу соціального захисту населення сільради Ольга Кудрей, виконувачка обов’язків директора КУ «Центр надання соціальних послуг» сільради Наталія Вашкеба, виконувачка обов’язків начальника служби у справах дітей сільради Вікторія Зейкан, а також поліцейська офіцерка громади Віта Горзов.

20231127 113514 20231127 113533 Img 6091 Img 6090 Img 6092

Йшлося про реалізацію державної політики щодо запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, проблеми та шляхи їх вирішення. Учасники заходу детально проаналізували всі прояви домашнього насильства на теренах громади за поточний рік, наголосили на необхідності вчасного реагування на них та надання комплексної допомоги постраждалим. Чимало говорили про профілактику вчинення насильства стосовно дітей в умовах воєнного стану. Звернуто увагу й на проблеми практичного аспекту Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

На завершення учасники круглого столу виробили спільний алгоритм дій в згаданому напрямку, наголосили на важливості відповідної інформаційно-просвітницької кампанії тощо.

ПОПЕРЕДЖАЮЧИ НАСИЛЬСТВО…

    Стартувала міжнародна акція “16 днів проти насильства”. Вона проходить щорічно з 25 листопада по 10 грудня.  Основним завданням цієї акції вважається привернення  уваги суспільства до двох актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству, а також торгівлі людьми.  Це ще один привід об’єднання зусиль заради захисту прав людини шляхом активізації діяльності державних установ і громадських організацій. 

Img 6082 Img 6086 Img 6085 Img 6083 Img 6089

Сьогодні в рамках згаданої акції заступниця сільського голови Ганна Дувалко, начальниця відділу соціального захисту населення сільради Ольга Кудрей, виконувачка обов’язків начальника служби у справах дітей сільради Вікторія Зейкан, виконувачка обов’язків директора КУ «Центр надання соціальних послуг» сільради Наталія Вашкеба та поліцейська офіцерка громади Віта Горзов відвідали шелтер для ВПО в Білках. Посадовці провели з внутрішньо переміщеними особами профілактичну бесіду з метою попередження випадків насильства, підвищили рівень обізнаності жителів шелтера з цієї тематики. Зі згаданого питання висловилися й самі внутрішньо переміщені особи. Їм посадовці запропонували звертатися, у разі потреби, по якісну кваліфіковану допомогу.

Нагадаємо, якщо ви зіштовхнулися або стали безпосереднім свідком насильства, – телефонуйте у поліцію за номером 102. 

 

☝ Отримати консультацію щодо ситуації насильства, подальших кроків, а також контакти пунктів отримання допомоги можна за телефонами «гарячих ліній»:

📞 15-47 – (Державна установа «Урядовий контактний центр») — цілодобова та безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;

📞 0 800 500 335 або на короткий номер 116 123 (Громадська організація «Ла Страда Україна») гаряча лінія з запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;

📞 0 800 213 103 контактний Центр системи безоплатної правової допомоги

 

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528
опитуваннятреба

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1