Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

ЗВІТ ВІДДІЛУ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ЕКОЛОГІЇ

19.01.2023

    Відділ  земельних відносин та екології  Білківської сільської ради утворений Білківською сільською радою для реалізації завдань місцевого самоврядування у галузі земельних відносин та екології на території громади.  Затверджена штатна чисельність відділу у  2022 році становила шість  штатнх одиниць. Фактично у 2022 році було заповнено  п’ять  штатних одиниць.

Протягом 2021 – 2022 років  відділом земельних відносин та екології було  розглянуто 2026 заяв громадян, проаналізовано та підготовлено проектів рішень, які були розглянуті на сесіях сільської ради,  зокрема:

 • Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд, 69 заяв.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 434 заяви.
 • Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для особистого селянського господарства, 324 заяви.
 • Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для садівництва, 38 заяв.
 • Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється, 28 заяв.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у власність для ведення товарного виробництва (паї), 56 заяв.
 • Про затвердження містобудівної документації «Детального плану на території громади», 18 заяв.
 • Про затвердження технічної документації землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок , 178 заяв.  
 • Надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд, 82 заяви.
 • Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, 572 заяви.
 • Надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), земельної частки (пай), 77 заяв.
 • Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою та технічної документації щодо відведення земельних ділянок у власність без підпису суміжників, 27 заяв.
 • Надання дозволів на викуп земельних ділянок, 7 заяв.
 • Надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок , 116 заяв.

У 2022 році відділом  разом з іншими підрозділами сільської ради завершено навчання, яке  проводилося за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». За результатами моніторингу виконано аудит земельних ділянок, наданих у оренду.

У 2022 році відділ взяв участь у семінарі-тренінгу, який проводився за Проектом USAID «Говерла» за темою «Процедурні та методичні рішення реалізації підготовчого етапу розроблення комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади». Крім цього, відділом взято участь у більшості онлайн-семінарах на тематику землеустрою та у всіх колегіях, які проводило управління земельних ресурсів обласної державної адміністрації. Зауважень до роботи відділу від структурних підрозділів облдержадміністрації, яким підзвітний відділ згідно із Законом, не надходило.

Крім зазначеного, у 2021 – 2022 роках за окремими дорученнями сільського голови відділом проводилася робота з інших питань, зокрема,

 • Розглядалися звернення громадян громади та надавалися роз’яснення згідно із чинним законодавством.  
 • Розглянуто більше 120 листів, які надійшли з обласної військової адміністрації, інших організацій та установ, за результатами розгляду яких вживалися відповідні заходи реагування та підготовлено відповідні відповіді та аналітичні довідки.

Микола Кудрей,

начальник відділу земельних відносин та екології Білківської сільради

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528
опитуваннятреба

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1