Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

ЗАХИСНИКИ ВДЯЧНІ ЗА ДОПОМОГУ

02.07.2024

     Нині у всіх на вустах перемога України над агресором і настання миру. І кожен свідомий українець наближає цей момент чи на передовій, чи в тилу.  Не стоїть осторонь цих процесів і Білківська територіальна громада. Надає меценатську допомогу нашим сміливим і відважним захисникам. Зокрема, зробила свій внесок у зміцнення матеріально-технічної бази військової частини Т0950.

     Сьогодні до Білківського сільського голови Василя Зейкана завітав заступник командира бригади, начальник ЦВС, щоб від імені командування згаданої військової частини подякувати за допомогу керівництву громади, членам виконкому, депутатському корпусу сільради та всім небайдужим жителям громади. Поважні гості принагідно вручили сільському голові прапор штурмової роти, яка гідно виконує бойові завдання на сході країни.

      До слова, в сесійній залі сільради створено патріотичний куток. Тут знаходяться атрибути, подаровані нашими героями на знак вдячності за допомогу. Новоприбулий символ стане гідним та знаковим поповненням історичної колекції згаданого куточка.

Img 1214

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528
опитуваннятреба

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1