Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

Воркшопи “Молодь 2035”

05.06.2024

    Друзі, анонсуємо цілих шість заходів для активної молоді Запрошуємо стати частиною серії воркшопів “Молодь 2035” та разом з
нами долучитися до спільнотворення молодіжної політики України! Наша мета – проаналізувати поточний стан справ у різних сферах молодіжної політики, для врахування цих даних під час розробки Концепції Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2026-2030 рр.
     Реєстрація на 6 офлайн воркшопів вже відкрита та триватиме до 31 травня включно! Дізнавайтеся про умови участі та обирайте напрям, який вам найближче за посиланням https://linktr.ee/Molod_2035 Онлайн-воркшопи для інших секторів молодіжної політики відбудуться трохи пізніше. Тож стежте за новинами. Разом формуватимемо сучасну молодіжну політику України!
Заходи організовуються Радою з молодіжних питань при Президентові України у тісній співпраці з Міністерством молспорту України, у партнерстві з ГО “Могилянська Стратегічна Агенція” та за фінансової підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну”, який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції ; Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ); проєкту UNDP в Україні “Підтримка громадянського суспільства та молоді”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії; Національного демократичного інституту (НДІ); а також проєкту EU4Youth IV, що співфінансується Європейським Союзом та урядом Федеративної Республіки Німеччина.

Анонс Page 0001

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528
опитуваннятреба

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1