Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

В ШКОЛІ БІЛОК ВАЛЬСУВАЛИ ГЕРОЇ З ПЕРЕДОВОЇ

10.06.2024

    У навчальних закладах триває сезон шкільних вальсів. Та у Білківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 шостого червня він лунав по-особливому. До школи завітали випускники різних років Василь Морзанич, Віктор Швардак та Сергій Повх, які зараз перебувають в лавах ЗСУ. Це — наші козаки, які на сході країни нищать агресора. Це хлопці, для яких відвага не є порожнім словом чи дешевими понтами, для яких побратим іноді вартує навіть більше за кровного брата. Захисники вальсували з вчителями на шкільному подвір’ї, як і з десяток-два років тому, слухали віршів та пісень учнів і просто спілкувалися у теплій і затишній атмосфері в рідній альма-матер. Подалі від свисту куль, гулу техніки і пересмикування ствола…І на душі від того стає тепло, наче від обіймів рідної мами. І трохи забуваєш про бойові будні, поринаєш у світ зворушливих спогадів, а найголовніше – розумієш, що на тебе тут з любов’ю чекають і безмежно цінують твоє щосекундне ходіння по лезу ножа на лінії зіткнення з ворогом…Зрештою, просто отримуєш потужний заряд енергії, який стає живильним джерелом.

Хлопці завітали до закладу неспроста. Вони прийшли подякувати за постійну волонтерську та емоційну підтримку від колективу, учнів школи, а також однокласників. І тут для героїв організували невеличке свято. Була й можливість сфотографуватись біля кулькової арки, поруч з якою зовсім недавно вальсували цьогорічні випускники. Це, можна сказати, своєрідний зв’язок поколінь, адже завдяки старанням хлопців у закладах освіти триває навчальний процес, хоч, на жаль, під звуки сирен та з прихистком в укриттях. Розчулив наших героїв і виступ Ганни Янтолик — однокласниці захисника Василя Морзанича. Жінка постійно підтримує зв’язок з воїном. Коли є нагода, організовує просто емоційну, а також волонтерську підтримку однокласників.

На зустрічі з героями побував й заступник сільського голови Михайло Янтолик. Василь Морзанич передав йому для керівника громади прапор 33 окремої механізованої бригади з підписами побратимів. Символ поповнить патріотичний куток в сесійній залі сільради. Аналогічний прапор дістався школі.

Незмірний респект директору Білківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Петру Чорбі за батьківське єднання великої шкільної родини!

Fb Img 1718017231175

Fb Img 1718017237890

Fb Img 1718017250635

Fb Img 1718017261453

Fb Img 1718017277669

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528
опитуваннятреба

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1