Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

Успішний захід у рамках “Школи молодіжних рад” у Білківській громаді!

10.06.2024

8 червня 2024 року у Білківській громаді відбувся четвертий практичний модуль “Партнерство заради молоді” в рамках проведення “Школи молодіжних рад”.
На заході були присутні голова громади, представники молодіжної ради при Білківській сільській раді, працівники сільської ради, депутати, молоді активісти нашої громади та запрошені гості. 
Відкрив захід голова громади Василь Зейкан, вступне слово виголосила проєктна менеджерка  благодійного фонду “Центр громадських ініціатив” Елеонора Вишняк. 
Під час заходу ми: 
✅ Презентували діяльність молодіжної ради за 1,5 року, підбили підсумки роботи та поділилися рекомендаціями та результатами дослідження. 
✅Розповіли про ініціативи , що вже реалізувала молодь. Поділилися успіхами та досягненнями, а також перепонами, що виникали у процесі реалізації проєктів. 
✅ Провели практичний воркшоп, де молодь разом з працівниками сільської ради працювала над рішеннями щодо розвитку молоді. 
✅ Обговорювали актуальні питання, шукали спільні шляхи вирішення та планували подальші дії.
📅 За цей час ми змогли ефективно попрацювати над важливими питаннями,  що турбували молодь громади, обмінятися досвідом та знайти нові можливості для розвитку.
Сільський голова Василь Зейкан та депутати відповідали на питання молоді,  пояснили про процеси прийняття рішень та як формується бюджет громади. 
В результаті були укладені домовленості про напрацювання пропозицій, щодо закріплення приміщень в селі Великий Раковець та Імстичово за Молодіжною радою, а також щодо можливості відзначення Дня Молоді в Громаді. 
Молодь — це наше теперішнє! Інвестуючи у молодь сьогодні, ми створюємо сильну та процвітаючу громаду завтра. Дякуємо всім учасникам та партнерам за активну участь та підтримку!
#БілківськаГромада #МолодіжнаРада #ШколаМолодіжнихРад #ПартнерствоЗарадиМолоді #АктивнаМолодь #РозвитокГромади
Цей захід проводився у рамках проєкту «Молодіжні ради Закарпаття», що здійснюється БФ «Центр громадських ініціатив» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
Img 1042
Img 1046
Img 1049
Img 1050
Img 1052
Img 1053
Img 1055
Img 1058

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528
опитуваннятреба

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1