Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

СПРЯМОВАНО КОШТИ ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

22.11.2022

    Днями відбулася селекторна нарада під головуванням заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка з начальниками обласних військових адміністрацій. Йшлося про те, щоб в найкоротші терміни передбачити з місцевих бюджетів області іншу субвенцію обласному бюджету Херсонської області на проведення аварійно-ремонтних робіт на пошкоджених внаслідок бойових дій об’єктах житлової та іншої інфраструктури деокупованих територій.  Відповідний лист Закарпатської обласної військової адміністрації був спрямований у територіальні громади краю, зокрема і Білківську.

Сьогодні з цього приводу депутати сільради зібралися на позачергову сесію. Провів її Білківський сільський голова Василь Зейкан. Було внесено відповідні зміни до сільського бюджету на цей рік. З ними ознайомила начальник фінансового відділу сільради Лариса Горзов. На вказану в листі військової адміністрації потребу у вигляді іншої субвенції Херсонській області виділили двісті тисяч гривень.

На завершення сесії сільський голова привітав депутата сільської ради Любомира Рендзея з ювілеєм, який народний обранець днями відзначив.

Img 0769

Img 0773

Img 0782

Img 0784

Img 0786

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1