Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: (03144) 75280

ПРАВА БАТЬКІВ І ДІТЕЙ — У ЦЕНТРІ УВАГИ

13.09.2021

       Сьогодні відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. В порядок денний внесли шість питань. Провів засідання сільський голова Василь Зейкан.

       Батько дитини з Малого Раківця звернувся у службу в справах дітей сільради встановити йому графік побачень з малолітнім сином у присутності мами у Великому Раківці. Комісія прийняла рішення надати чоловікові такий дозвіл один раз на тиждень, у суботу.

        Жительки Імстичова та Заболотного просили в заявах позбавити батьківських прав батьків своїх дітей. Обидва батьки сплачують аліменти. Імстичанці службою буде підготовлено висновок про недоцільність позбавлення батьківських прав батька дітей. Заяву жительки Заболотного розглянуть ще повторно, офіційно повідомивши про засідання батька дітей, адже він знаходиться на території району.

         Мешканці Великого Раківця підтверджено факт проживання трьох її малолітніх дітей разом з нею. Зазначалося, що діти знаходяться в належних побутових умовах.

         Жительку Білок призначено піклувальницею шістьох її племінників, які залишилися без батьків. Попередньо було обстежено умови проживання дітей.

         Комісія надала дозвіл жительці Білок на відчуження нерухомого майна, право користування яким мають двоє її неповнолітніх дітей.

         З порушених питань доповідали начальник служби у справах дітей сільради Ганна Сочка та головна спеціалістка цього структурного підрозділу Мирослава Зілинець.

Img 8918

Img 8921

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528

ВРАХОВУЄМО ДУМКИ ЖИТЕЛІВ

опитуваннятреба

ОПИТУВАННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ

ОПИТУВАННЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

ОПИТУВАННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Banerbpd 120x60
Банер на субсайт Головного управління ДПС у Закарпатській області
державні послуги онлайн
амму