Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

ПОТРІБНА ПРАВОВА ДОПОМОГА? ФАХІВЦІ СИСТЕМИ БПД ВАМ ДОПОМОЖУТЬ!

09.08.2022

     📃Якщо у вас виникла життєва проблема, і ви не знаєте, як її вирішити, звертайтесь до центрів чи бюро системи БПД на Закарпатті! ☝🏻Право на безоплатну первинну правову допомогу – гарантована Конституцією України можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а для певної категорії осіб – на безоплатну вторинну правову допомогу у випадках, передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

    🔖 БППД включає такі види правових послуг: – надання правової інформації; – надання консультацій і роз’яснень з правових питань; – складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); – надання допомоги в забезпеченні доступу до вторинної правової допомоги та медіації. 📝Безоплатна вторинна правова допомога передбачає захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на таку допомогу в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

    ✅Отримати безоплатну правову допомогу можуть громадяни України та іноземні громадяни, особи без громадянства, біженці, внутрішньо переміщені особи чи особи, які потребують додаткового захисту, що перебувають під юрисдикцією України. ☝🏻Також можна цілодобово звертатися за єдиним номером контакт-центру системи безоплатної правової допомоги: ☎️0 (800) 213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні!)

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528
опитуваннятреба

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1