Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

ПОПРАЦЮВАЛИ НА ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ

28.06.2024

   Двадцять сьомого червня відбулося засідання виконкому сільради. Провів його Білківський сільський голова Василь Зейкан. Порядок денний складався з понад десятка питань. З окремими проектами рішень ознайомлював присутніх т.в.о. керуючого справами сільради Михайло Попович.

Про роботу за І півріччя звітували поліцейський офіцер громади Віта Горзов та дільничний офіцер поліції Ярослав Орешко. До прикладу, поліцейським офіцером громади розглянуто 86 звернень громадян, 84 жителів громади притягнуто до адміністративної відповідальності тощо. Члени виконкому висловили свої пропозиції щодо покращення роботи поліцейського офіцера громади та затвердили звіт про її роботу.

Надано допомогу на лікування та вирішення соціально-побутових питань жителям громади, а також учасникам бойових дій та сім’ям загиблих й сім’ям, у яких один з членів сімей виконує обов’язки у зоні бойових дій. Дозволили й розміщення та роботу комплексу атракціонів «Луна-парк» в Білках. Затверджено протокол електронного аукціону з оренди комунального майна. Розглянуто подання щодо можливості призначення опікуном жителя Білок. Надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Підтримали члени виконкому й дозволи на укладення договорів дарування щодо нерухомого майна на користь неповнолітніх. Внесено зміни в рішення виконавчого комітету. Розглянуто можливість виїзду неповнолітньої дитини за кордон з третьою особою.

Серед доповідачів були начальниця відділу соціального захисту населення сільради Ольга Кудрей, начальниця служби у справах дітей сільради Вікторія Зейкан та головна юрисконсультка сільради Оксана Жупанин.

Img 1153

Img 1165

Img 1173

Img 1184

Img 1187

Img 1195

Img 1200

 

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528
опитуваннятреба

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1