Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ПЛАНУЮТЬ РОЗПОЧАТИ В ОЧНІЙ ФОРМІ

20.06.2022

    Сьогодні Білківський сільський голова Василь Зейкан та начальниця відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту сільради Ірина Паньканинець зібрали керівників закладів загальної середньої освіти. Йшлося про те, що цим освітнім закладам необхідно завчасно проінспектувати стан котелень й опалювальних систем, провести повірку газових модемів, коректорів та лічильників. Чотири школи, які опалюються дровами, потрібно забезпечити твердим паливом. Всю інформацію з цього приводу найближчим часом узагальнять та централізовано працюватимуть над вирішенням порушених питань.

    За словами Василя Семеновича, новий навчальний рік планують в громаді розпочати в очній формі. Враховуючи, що у країні введений військовий стан і триває війна, у навчальних закладах потрібно подбати про укриття, яких  у деяких школах громади немає. Начальник відділу архітектури та архітектурно-будівельного контролю сільради Володимир Штумф розповів про відповідні вимоги. Для укриття можуть використовуватися підвальні та цокольні приміщення або ж перші поверхи будівель, де є огороджувальні конструкції. За потреби для згаданої мети можуть стати в пригоді відповідні приміщення, які знаходяться до ста метрів від навчального закладу. Площа укриття має розраховуватися з вимогою 0,6 метра на одну особу. Його висота повинна становити 2 метри чи 1,80 метра, якщо так зазначено в проекті. Вимагається рівна підлога, постійне чи аварійне освітлення, вентиляція, встановлення лавиць тощо. Протягом наступних двох тижнів у закладах освіти громади приміщення для укриття визначатиме спеціальна комісія сільради, виїжджаючи на місце, з врахуванням пропозиції дирекції школи. Відтак перевірку цих укриттів здійснюватиме районна аудитна комісія фахівців із цивільного захисту.  

    Як відомо, у трьох навчальних закладах громади проживають внутрішньо переміщені особи. Як зазначив сільський голова, до них потрібно поставитись по-людськи. Триває робота над тим, щоб їх розселити зі шкіл в інші приміщення. Незабаром громада може стати прихистком для ще шестисот переселенців з Херсонської області. Якщо ця потреба підтвердиться, то згаданих людей розселять по всіх школах громади, аби все ж новий навчальний рік у закладах освіти почався в очній формі.

Img 0045

 Img 0049

Img 0050

Img 0046

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528

ВРАХОВУЄМО ДУМКИ ЖИТЕЛІВ

опитуваннятреба

ОПИТУВАННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ

ОПИТУВАННЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

ОПИТУВАННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1