Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

НА ВИМОГУ ЗАКОНУ ДЕПУТАТИ НАДАЛИ В ОРЕНДУ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

06.05.2022

П’ятого травня відбулося засідання тринадцятої позачергової сесії сільської ради VІІІ скликання. Порядок денний складався з чотирьох питань. Провів сесію Білківський сільський голова Василь Зейкан. На початку сесії хвилиною мовчання вшановано усіх, хто загинув у російсько-українській війні.

 На виконання Закону України від 24 березня цього року №2145-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» затверджено технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності в Білках та Імстичові. Подібне рішення щодо Великого Раківця не підтримано, позаяк депутати мали до нього зауваження. Іншими словами, народні обранці надали кілька гектарів землі в оренду на 11 місяців для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, як і передбачає вищезгаданий закон. Ці земельні ділянки пустували. Орендарі повинні зареєструвати договір оренди земельної ділянки в Хустській районній військовій адміністрації. Кошти від цієї оренди надходитимуть до сільського бюджету.

На сесії також затверджено перелік першого та другого типів об’єктів оренди комунальної власності. Було уточнено й адресу виборчої дільниці, що знаходиться у сільському будинку культури Лукова. 

Img 9880

Img 9875

Img 9877

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528

ВРАХОВУЄМО ДУМКИ ЖИТЕЛІВ

опитуваннятреба

ОПИТУВАННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ

ОПИТУВАННЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

ОПИТУВАННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1