Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

МОЖЛИВОСТІ ЗЕКОНОМИТИ НА ПАЛЬНОМУ

23.06.2022

   Державне підприємство має цікаву пропозицію для державних, комунальних, приватних підприємств, в яких наявні автопарки на бензині та пропан-бутані.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України по всій країні виник дефіцит автомобільного пального – бензину, дизельного пального, пропан-бутану. Наявні ж обсяги такого пального, через свою важкодоступність та високу вартість, здебільшого блокують відновлення та розвиток економіки регіону й заважають його повноцінному функціонуванню.

В регіоні працюють автомобільні газонаповнювальні компресорні станції (АГНКС) найбільшої мережі в крані – ДП «Укравтогаз», які виробляють та реалізовують автомобільне пальне – стиснений природний газ метан (СNG). Ціна у червні становить 43, 20 грн/м³. Перебоїв з наявністю СNG на відповідних АГКНС нема.

Транспорт, який працює на бензині чи пропан-бутані, досить легко та швидко переобладнується на використання СNG. Витрати на переобладнання окупляться протягом 2-3 місяців за рахунок різниці у вартості та обсягу споживання зазначених палив. Використання CNG дозволить знизити витрати на пальне на 20-40 відсотків, що в грошовому еквіваленті є доволі суттєвим.

Активніше використання в Україні, зокрема в області, стисненого природного газу як моторного палива дозволить скоротити дефіцит нафтопродуктів, забезпечить більш швидке відновлення та подальший розвиток області. За детальною інформацією з приводу подальшої співпраці можна звертатися до заступника директора з продажів ДП «Укравтогаз» Сергія Волошинова (тел.: 0509817668, електронна адреса: s.voloshynov@naftadiv.com). 

 

За інформацією ДП «Укравтогаз»

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528
опитуваннятреба

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1