На імʼя Білківського сільського голови Василя Зейкана надійшов лист командира військової частини, підполковника Федора Скоробогатова, у якому йшла мова про дітей Івана Панющика, котрий минулого року героїчно загинув, виконуючи бойове завдання на східному фронті України.
Йти воювати — це був свідомий вибір Івана Панющика. Він хотів, щоб його діти жили у вільній країні. З ним декілька разів рідні втрачали зв’язок, але одного разу зник назавжди…
Командир військової частини через віддаленість району виконання бойових завдань особисто приїхати у село Білки не зміг, а тому звернувся до сільського голови з проханням відвідати сім’ю Івана Панющика і привітати від його імені Назара та Івана Панющиків з Міжнародним днем захисту дітей.
Заступник сільського голови Ганна Дувалко, начальник відділу військового обліку та цивільного захисту сільради Ірина Дудаш разом з поліцейським офіцером громади Вітою Горзов завітали до дітей, яких від імені командира привітали та передали солодкі подарунки, побажали зростати здоровими, щасливими і з легкістю втілювати всі свої мрії.
![Img 1033](https://bilkigr.gov.ua/wp-content/uploads/sites/25/2024/06/IMG_1033-768x1024.jpeg)
![Img 1034](https://bilkigr.gov.ua/wp-content/uploads/sites/25/2024/06/IMG_1034.jpeg)