Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

Командир військової частини вітав дітей у Білках

04.06.2024

На імʼя Білківського сільського голови Василя Зейкана надійшов лист командира військової частини,  підполковника Федора Скоробогатова, у якому йшла мова про дітей Івана Панющика, котрий минулого року героїчно загинув, виконуючи бойове завдання на східному фронті України. 
 
Йти воювати — це був свідомий вибір Івана Панющика. Він хотів, щоб його діти жили у вільній країні. З ним декілька разів  рідні втрачали зв’язок, але одного разу зник назавжди…  
 
Командир військової частини через віддаленість району виконання бойових завдань особисто приїхати у село Білки не зміг, а тому звернувся до сільського голови з проханням відвідати сім’ю Івана Панющика і привітати від його імені Назара та Івана Панющиків  з Міжнародним днем захисту дітей.
 
Заступник сільського голови Ганна Дувалко, начальник відділу військового обліку та цивільного захисту сільради Ірина Дудаш разом з поліцейським офіцером громади Вітою Горзов завітали до дітей, яких від імені командира привітали та передали солодкі подарунки, побажали зростати здоровими, щасливими і з легкістю втілювати всі свої мрії.
Img 1033
Img 1034
 

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528
опитуваннятреба

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1