Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

ГОЛОС МОЛОДІ БУДЕ ПОЧУТИМ

22.11.2022

   Сьогоднішній день можна вважати певною мірою історичним у сфері молодіжної політики громади. У сесійній залі сільради відбулися установчі збори, на яких створено Молодіжну раду при сільраді. Цей консультативно-дорадчий орган покликаний стати дієвим інструментом у формуванні молодіжної політики, проведенні різноманітних відповідних заходів. 

Перед учасниками зборів виступив Білківський сільський голова Василь Зейкан. Він розповів про особливості роботи органу місцевого самоврядування, звернув увагу на формування та видатки бюджету, ознайомив із проектною діяльністю сільради тощо. Також керівник громади запросив молодь до активної співпраці, запевнив, що прислухатиметься до їх думки. Слово для виступу мала також начальниця відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту сільради Ірина Паньканинець. Вона спрямовувала молодь на бачення конкретних заходів, на які вони спрямовуватимуть свої зусилля, а також на необхідності формування банку ідей.

На посаду голови цієї ради зголосилися три кандидатури: Марія Попілян, Олександра Савко та Діана Янтолик. Відбулося таємне голосування. Головою Молодіжної ради при сільраді обрано Діану Янтолик. На посаду заступника голови одноголосно підтримали Іванну Зейкан, а секретарем став Іван Ерделі. Кожен з них презентував бачення своєї діяльності на тій чи іншій посаді. Варто відзначити, що виступи молоді відзначалися хорошими ораторськими здібностями. В їх очах світився вогник «рватися у бій» і все змінювати на краще. За плечима кожен з них вже має різний досвід участі в молодіжній громадській роботі. Після формування керівного складу ради було утворено три відділи: організаційний, комунікаційний та проектний. Наступного разу запланували зібратися у середині грудня.

Координатором роботи Молодіжної ради буде завідувачка сільського клубу Імстичова Людмила Биба, яка докладає багато зусиль у цьому напрямку.

Бажаємо новоствореному органу наснаги, успіхів та класних проектів!

До слова, основними завданнями Молодіжної ради є: 1) сприяння: участі молоді у процесі розроблення, прийняття актів місцевої ради та її посадових осіб щодо вирішення питань місцевого значення у молодіжній сфері та контролю за їх виконанням; залученню молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя територіальної громади шляхом участі у розробленні та виконанні місцевих програм у молодіжній сфері; консолідації молодіжного руху на території громади.

Img 0794

Img 0795

Img 0799

Img 0802

Img 0803

Img 0816

Img 0807

Img 0821

Img 0825

Img 0835

Img 0837

Img 0839

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1