Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ВЕТЕРАНАМ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ

21.11.2022

      Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів запустив програму фінансування ветеранського бізнесу “ВАРТО 2.0”.
За умовами конкурсу проєктів, ветерани, а також родини полеглих (померлих) захисників і захисниць, можуть отримати від 500 тисяч до мільйона гривень на розвиток власної справи. 
      Прийом заявок триває з 7 по 26 листопада 2022 року.
      Учасниками конкурсного відбору проєктів можуть бути: ветерани та члени сімей загиблих, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці; юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих.
      Докладніше  про умови конкурсного відбору проєктів та покрокову інструкцію можна прочитати  на сайті фонду https://veteranfund.com.ua/contests/varto_2-0/. Щочетверга ми зустрічаємось у Zoom і розповідаємо про деталі конкурсної програми та спілкуємося із потенційними заявниками.
      Просимо Вашого сприяння у розповсюдженні інформації про програму “ВАРТО 2.0” серед ветеранів, родин полеглих чи померлих захисників і захисниць України, а також у колах активних громад.  
      Усім зацікавленим особам запитання та уточнення щодо проєкту можна надсилати на пошту veteranfundua@gmail.com, вказавши тему листа “Конкурс Проєктів”, або телефонувати за номером +380963336833.
      Зазначимо, що перший конкурс фінансування ветеранського бізнесу “ВАРТО” тривав з 5 вересня по 5 жовтня 2022 року. Переможцями стали 30 проєктів ветеранів-підприємців, а також родичів полеглих захисників. 
      Сподіваємося на плідну співпрацю. Разом робимо сильних сильнішими.

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1