Білківська сільська рада

Хустського району, Закарпатської області

Телефон: 0681331209

ДЕПУТАТИ ЗБИРАЛИСЯ НА СЕСІЮ

17.11.2023

        Шістнадцятого листопада депутати зібралися на позачергову двадцять сьому сесію сільради VІІІ скликання. Порядок денний складався з чотирьох питань. Провів засідання Білківський сільський голова Василь Зейкан.

         Народні обранці погодили локальний кошторис по капітальному ремонту будівлі для надання соціальних послуг, що знаходиться у Білках, по вулиці Л.Українки, 54/1.  Справа в тім, що наразі є кілька сотень тисяч гривень цільових коштів. Їх скерували на потреби внутрішньо переміщених осіб. Для цього внесли відповідні зміни до сільського бюджету. Також за рахунок перерозподілу витрат у сфері освіти спрямовано кошти на оплату праці в дитсадки.

         Інше рішення продиктоване збільшенням кількості опадів. На сесії проголосовано за те, щоб в населених пунктах громади провести розчистку кюветів на вулицях, де це критично необхідно. Також відповідні роботи буде зроблено на річці Білка та вжито інших заходів щодо запобігання підтопленню.

         Підтримали депутати рішення і про те, щоб тимчасово покласти обов’язки секретаря виконавчого комітету на секретаря ради Аліну Шатохіну.

         На сесії проголосували також і за депутатське звернення Петра Жиговича Горзова щодо постанови Кабміну, яка ускладнила процедуру завезення гуманітарної допомоги для військових. Відповідний лист скерують до уряду.

         На завершення народні обранці обговорили долю об’єктів, які мають інших власників на території громади та занепадають.  

Img 6021

Архіви

ЦНАП ЗАПРОШУЄ

20210219 104528
опитуваннятреба

Електронна система публічних закупівель

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія
дія центрів 1 1